Súťaže

Vianočná fotosúťaž

Získajte kolekciu nanochrobákov.

Vašou úlohou je vyfotiť figúrky PEZ behom zimných alebo vianočných radovánok. Ak zvolíte fotografiu na svahu, s vianočným stromčekom, s darčekmi alebo pôjdete niekam von, to je iba na vás.

Svoje fotografia posielajte na adresu soutez@pez.cz alebo na Facebooku do 15. 01. 2020

 Urob zo seba PEZáka a vyfoť sa

Vaša obľúbená fotografická súťaž je späť. Pred samotným fotením budete musieť zapojiť aj trocha šikovnosti.

Ako súťažiť:

Postupne vám budeme na našej facebookové stránke ponúkať obrázky figúrok PEZ, ktoré si najprv stiahnite, potom vytlačte na papier, zoberte nožnice a pekne po obvode vystrihnite hlavu figúrky. Potom iba stačí pripojiť drievko alebo akýkoľvek iný držiak a môžete sa s maskou vyfotiť. Na autorov 3 najlepších snímok čakajú PEZ XXL figúrky.

Fotografie vašich PEZákov posielajte na email: soutez@pez.cz do 15. 11. 2019.

 Súťažte s nami o veľa báječných cien

1. septembra 2019 štartuje veľká spotrebiteľská súťaž, kde hráme o veľa hodnotných cien, medzi ktoré patria elektrické kolobežky Xiaomi, lyže a športová výbava Dynastar, rodinné vstupné do Aqualandu Moravia, poukaz do lyžiarskeho strediska v Harrachove a veľa darčekových balíčkov PEZ.

Ako súťažiť:

Nakup Hroznový cukor PEZ a priprav si kód z výrobku, ktorý je vytlačený na vnútornej strane roličky. Zaregistruj sa na www.pez.cz a priebežne zadávaj svoje ďalšie kódy z nákupov. Výhry sa losujú každý týždeň, mesiac a na konci súťaže.

Súťaž prebieha od 1. SEPTEMBRA do 15. DECEMBRA 2019.

Viac informácií nájdeš tu

 Letná výtvarná súťaž

Vyzdobte si vymaľovačky

Vymaľovačky vytlačte, vezmite si farbičky a vymaľujte obrázok. Keď budete mať obrázok vymaľovaný, pripravte si štangličky PEZ a vymaľovačku vyzdobte podľa svojej fantázie.

Kvetinky

Abeceda

Motýle

Windsurfing

Svoje výtvarné diela vyfoťte a pošlite nám ich na soutez@pez.cz do konca letných prázdnin.

 Pochytaj ich všetkých a vyhraj kopec fantastických cien

Od 1. mája 2019 beží veľká spotrebiteľská súťaž, v ktorej hráme o kopec fantastických cien. Na výhercu hlavnej ceny čaká prvotriedny tablet podľa vlastného výberu! Sami sa môžete rozhodnúť medzi iPadom mini a Samsungom Galaxy Tab S5e. V mesačnej výhre na vás čaká herná konzola. V tejto súťaži hráme aj o športové tašky Dynastar, rodinnú vstupenku do Aqualandu Moravia, sadu nanochrobákov Hexbug, desiatové boxy Tupperware a exkluzívne figúrky PEZ XXL.

Ako sa zapojiť do súťaže:

Nakúp figúry PEZ s motívom postavičiek Pokemon alebo Pets 2 (Tajný život maznáčikov 2) a odlož si kód výrobku, ktorý nájdeš vytlačený na zadnej strane obalu. Zaregistruj sa na www.pez.cz a priebežne zadávaj kódy z ďalších nákupov. Výhercovia sa losujú každý týždeň, mesiac a na konci súťaže.

SÚŤAŽ BEŽÍ DO 15. JÚLA 2019.

Viac informácií nájdeš tu

 Jarná fotosúťaž

Máme pre vás detské odrážadlo.

Vezmite figúrky PEZ do prírody, do záhrady, alebo na prechádzku lesom. Odborná porota vyberie jedného víťaza, ktorý získa vyššie uvedenú odmenu.

Fotografie nám posielajte na soutez@pez.cz do konca mája.