Súťaže

Súťažte s nami o veľa báječných cien

1. septembra 2022 štartuje veľká súťaž, kde hráme o veľa hodnotných cien, medzi ktoré patria elektrické kolobežky Xiaomi, kávovary, slúchadlá, vstupné do aquaparkov, výtvarné PrimaBoxy a veľa balíčkov s maxifigúrkou PEZ XXL.

Ako súťažiť:

Nakúp PEZ figúrky s motívom postavičiek Mickey Minnie, balenie 6 ks tehliček nebo Hroznový cukor PEZ. Priprav si kód z výrobku, ktorý je vytlačený na zadnej strane obalu nebo vnútornej strane roličky. Zaregistruj sa na www.pez.cz/soutez a priebežne zadávaj svoje ďalšie kódy z nákupov. Výhry sa losujú každý týždeň, mesiac a na konci súťaže.

SÚŤAŽ POBEŽÍ OD 1. SEPTEMBRA DO 15. DECEMBRA 2022.

 ZBIERAJ VŠETKY a vyhraj veľa atraktívnych cien

1. septembra 2021 odštartovala veľká súťaž s figúrkami PEZ a hroznovým cukrom PEZ. Na výhercov hlavných cen čaká elektronika podľa vlastného výberu za 400 EUR. V súťaži ďalej hráme o PEZ balíčky, vstupné do aquaparkov, modelíny Flayfoam a výtvarné boxy.

Ako súťažiť:

Nakúp PEZ figúrky s motívom postavičiek Mickey and friends, balenie 6 ks tehliček (dostupné napr. v sieti Tesco) nebo Hroznový cukor PEZ. Priprav si kód z výrobku, ktorý je vytlačený na zadnej strane obalu nebo vnútornej strane roličky. Zaregistruj sa na www.pez.cz/soutez a priebežne zadávaj svoje ďalšie kódy z nákupov. Výhry sa losujú každý týždeň, mesiac a na konci súťaže.

SÚŤAŽ POBEŽÍ DO 15. DECEMBRA 2021.

 Súťažte s nami o veľa báječných cien

15. septembra 2020 štartuje veľká súťaž, kde hráme o veľa hodnotných cien, medzi ktoré patria elektrická kolobežka Xiaomi, športové kolobežky s veľkými kolesami, lyže a športová výbava Dynastar, rodinné vstupné do Aquapalace Praha, poukaz do lyžiarskeho strediska v Harrachove, výtvarné CreoBoxy a veľa balíčkov s maxifigúrkou PEZ XXL.

Ako súťažiť:

Nakup Hroznový cukor PEZ a priprav si kód z výrobku, ktorý je vytlačený na vnútornej strane roličky. Zaregistruj sa na www.pez.cz/soutez a priebežne zadávaj svoje ďalšie kódy z nákupov. Výhry sa losujú každý týždeň, mesiac a na konci súťaže.

Súťaž prebieha od 1. SEPTEMBRA do 15. DECEMBRA 2020.

 Letná fotosúťaž

Leto ešte zďaleka nekončí a my sme pre vás pripravili fotosúťaž, v ktorej môžete vyhrať obrí dávkovač PEZ v podobe tučniaka.

Posielajte nám fotky s figúrkami PEZ z vašich výletov, od vody, z pláže, od mora, z detských táborov, skrátka z miest, kde trávite svoje prázdniny alebo dovolenku.

Súťaž trvá do konca septembra, naša porota potom vyberie troch autorov najvydarenejších fotografií, ktorí získajú figúrku PEZ XXL.

Svoje fotky posielajte na soutez@pez.cz alebo vložte na našu facebookovú stránku do 30. 09. 2020.

 ZBIERAJ VŠETKY a vyhraj veľa báječných cien

11. mája 2020 odštartovala veľká spotrebiteľská súťaž. Na výhercu hlavnej ceny čaká trampolína s ochrannou sieťou a rebríkom. V mesačných výhrach sa na vás teší detské kolobežky podľa vlastného výberu. V súťaži ďalej hráme o maxi PEZ figúrky XXL, športové tašky Dynastar, vstupné do Aquapalace Praha, sadu nanochrobákov Hexbug a desiatové boxy Tupperware.

Ako súťažiť:

Nakúp PEZ figúrky s motívom postavičiek Mimoni a priprav si kód z výrobku, ktorý je vytlačený na zadnej strane obalu. Zaregistruj sa na www.pez.cz/soutez a priebežne zadávaj svoje ďalšie kódy z nákupov. Výhry sa losujú každý týždeň, mesiac a na konci súťaže.

SÚŤAŽ POBEŽÍ DO 9. AUGUSTA 2020.

 Jarná fotosúťaž

Chcete vyhrať obrie dávkovače štangličiek PEZ v podobe tučniaka?

Vyfoťte figúrky PEZ, ako s vami doma trávia čas, napríklad pri hraní alebo pri učení.

Súťaž trvá do konca mája, naša porota potom vyberie troch autorov najvydarenejších fotiek, ktorí získajú figúrku PEZ XXL.

Svoje fotografie posielajte na soutez@pez.cz alebo vložte na našu facebookovú stránku do 31. 05. 2020.

 Vianočná fotosúťaž

Získajte kolekciu nanochrobákov.

Vašou úlohou je vyfotiť figúrky PEZ behom zimných alebo vianočných radovánok. Ak zvolíte fotografiu na svahu, s vianočným stromčekom, s darčekmi alebo pôjdete niekam von, to je iba na vás.

Svoje fotografia posielajte na adresu soutez@pez.cz alebo na Facebooku do 15. 01. 2020

 Urob zo seba PEZáka a vyfoť sa

Vaša obľúbená fotografická súťaž je späť. Pred samotným fotením budete musieť zapojiť aj trocha šikovnosti.

Ako súťažiť:

Postupne vám budeme na našej facebookové stránke ponúkať obrázky figúrok PEZ, ktoré si najprv stiahnite, potom vytlačte na papier, zoberte nožnice a pekne po obvode vystrihnite hlavu figúrky. Potom iba stačí pripojiť drievko alebo akýkoľvek iný držiak a môžete sa s maskou vyfotiť. Na autorov 3 najlepších snímok čakajú PEZ XXL figúrky.

Fotografie vašich PEZákov posielajte na email: soutez@pez.cz do 15. 11. 2019.

 Letná výtvarná súťaž

Vyzdobte si vymaľovačky

Vymaľovačky vytlačte, vezmite si farbičky a vymaľujte obrázok. Keď budete mať obrázok vymaľovaný, pripravte si štangličky PEZ a vymaľovačku vyzdobte podľa svojej fantázie.

Kvetinky

Abeceda

Motýle

Windsurfing

Svoje výtvarné diela vyfoťte a pošlite nám ich na soutez@pez.cz do konca letných prázdnin.