Novinky

29. 5. 2020

Nová kolekcia figúrok Mimoni

V predaji je nová kolekcia výrobkov PEZ na motívy postavičiek z filmu Mimoni - Zloduch prichádza. Nechýbajú hlavní hrdinovia Kevin, Bob, Otto a Stuart. Filmové postavičky nájdete v balení figúrok PEZ s 2 štangličkami cukríkov.

 16. 3. 2020

Prázdninová škola PEZ

Aby sme vám spríjemnili nútené voľno, prichystali sme pre vás Prázdninovú školu PEZ.

Každý deň sa vám odkryje jedno políčko školské tabule, kde nájdete zábavnú úlohu. Ak budete poznať odpoveď, pošlite nám ju na e-mail soutez@pez.cz. Každý deň vyžrebujeme jedného z vás, ktorému urobí radosť figúrka PEZ LOL.

 13. 2. 2020

Valentínske priania

Sviatok svätého Valentína sa už blíži, preto nezabudnite poslať prianie všetkým, ktorých máte radi.

Prichystali sme pre vás valentínske priania PEZ, do ktorých si môžete sami napísať text alebo vybrať hudbu:

Prianie č. 1

Prianie č. 2

Prianie č. 3

Prianie č. 4

 30. 1. 2020

Nová kolekcia figúrok Trollovia - Svetové turné

Do predaja sa práve dostávajú nové dávkovače tehličiek PEZ v podobe postavičiek z filmu Trollovia - Svetové turné. Okrem známych hrdinov kráľovnej Poppy, Haluzníka a Diamanta, pribudne aj nová hrdinka Barbra, ktorá je dcérou rockového kráľa Trash.

Spustiť video

 20. 12. 2019

Pošlite kamarátom novoročné prianie

Pošlite svojím kamarátom a známym prianie do nového roka. Máme pre vás kolekciu PEZ elektronických interaktívnych prianí, ktoré môžete ľubovoľne upravovať. Navštívte preto stránky www.pez-prani.cz a pošlite svoje prianie do nového roka.

 1. 12. 2019

Nová kolekcia figúrok Ľadové kráľovstvo

V obchodoch na vás čakajú nové dávkovače tehličiek PEZ v podobe postavičiek z filmu Ľadové kráľovstvo. Už sa na vás tešia dávkovače Anny, Elsy, Kristoffa a snehuliak Olafa.

 2. 9. 2019

Nová kolekcia figúrok LOL

Do predaja sa práve dostávajú nové dávkovače tehličiek PEZ v podobe postavičiek LOL. Svoje štangličky môžete vkladať do dávkovačov figúrok Diva, Splash Queen, Queen Be, alebo do tajomného boxu s prekvapením.

 16. 5. 2019

Nová kolekcia figúrok PETS2

V obchodoch na vás čakajú nové dávkovače tehličiek PEZ v podobe postavičiek z filmu PEZ PETS2 - Tajný život mazlíčků 2. Své štangličky můžete vkládat do pejska Maxe, králíka Snížka, křížence Barona a kočky Koule.

 26. 4. 2019

Nová kolekcia figúrok

Do predaja sa práve dostávajú nové dávkovače tehličiek PEZ v podobe postavičiek známych Pokémonov. Už sa na vás tešia dávkovače cukríkov Pikachu, Charmander, Bulbasaur a Squirtle.

 21. 3. 2019

Nová kolekcia figúrok

V obchodoch na vás čakajú nové dávkovače tehličiek PEZ v podobe postavičiek z filmu Ako si vycvičiť draka. Nechýba hlavný hrdina Štikút a drak Bezzubý.