PEZ Play

PEZ Play ponúka niekoľko skvelých minihier, pri ktorých si užijete veľa zábavy a rovnako tak sa pobavíte s foto aplikáciami, z ktorých môžete výsledok rovno zdieľať na sociálne siete. PEZ Play je k dispozícii ako pre Android, tak aj pre iOS a stiahnuť si ho môžete úplne zadarmo.

PEZ Play

Ostrovy sveta PEZ

Svet PEZ obsahuje celkom 7 ostrovov, pričom každý z nich stráži jedna ovocná postavička. Aby ste mohli na ostrov vstúpiť, potrebujete ovocný kód.

Kde nájdem ovocné kódy?

Ak si kúpite figúrku PEZ s 2 štangličkami cukríkov alebo šestikusové balenia štangličiek, vnútri nájdete štítok s ovocným kódom, ktorý naskenujete do aplikácie. Tým sa vám otvorí nová hra na jednom zo šiestich ostrovov. Ale nebojte sa, aj keď zatiaľ nemáte ešte žiadny ovocný kód, napriek tomu si s nami môžete zahrať dve voľné hry.

 

Pozri sa na video, ako PEZ Play funguje

 

Navštívte ostrovy sveta PEZ

PEZ Play - Boxovací ostrov

Boxovací ostrov

Tvojou úlohou je sledovať radar ukazujúci padajúce meteority a pripraviť sa na miesto dopadu. Keď budeš otáčať mobilom, môžeš sa rozhliadnuť po ostrove a svoje boxerské rukavice nasmerovať správnym smerom. Za každý úspešný zásah získaš body. Pokiaľ niektorý z meteoritov spadne na teba, strácaš jeden život. Ak prídeš o tri životy, hra končí.

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov rovnováhy

Ostrov rovnováhy

Na tomto ostrove budeš musieť byť veľmi šikovný, inak neudržíš rovnováhu. Pomocou nakláňania mobilu ovládaš figúrku, ktorá balansuje na pohybujúcej sa guli. Tvojou úlohou je nazbierať čo najviac červených cukríkov PEZ a zároveň sa vyhýbať padajúcim kameňom. Ale daj pozor, aby si nespadol za hranu ostrova!

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Puzzle ostrov

Puzzle ostrov

Najprv si pozorne prezri obrázok, ktorý budeš skladať. Obrázok sa potom rozpadne na dlaždice a ty ho musíš vrátiť do pôvodného stavu skôr, než vyprší časový limit. Prstom presúvaj dlaždice tak, aby si poskladal pôvodný obrázok. Ak by si si nezapamätal predlohu, stačí sa iba dotknúť ikony otáznika a obrázok sa ti opäť na chvíľu objaví.

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Pogo ostrov

Pogo ostrov

Na hracej šachovnici sa pohybujú štyri figúrky, ktoré skákaním na tyčiach pogo prefarbujú hracie políčka do svojej farby. Tvojou úlohou je ovládať červenú figúrku a zaberať polia pre seba. Ak sa na hracej ploche objaví balíček, musíš sa k nemu dostať ako prvý. Tým na chvíľu zablokuješ súperov. Hra končí po vypršaní časového limitu.

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Lávový ostrov

Lávový ostrov

Poďte si zahádzať na obruče uprostred bájnej rieky, v ktorej tečie horiaca láva. Tvojou úlohou je v časovom limite zasiahnuť čo najviac obručí. Počet bodov závisí na tom, kam sa trafíš. Čím menšia obruč, tým viacej bodov. Posledných päť sekúnd hry je bonusových a za každú obruč získaš dvojnásobok bodov.

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov padajících kamenů

Ostrov padajúcich kameňov

V tejto hre sa z teba stane kapitán vesmírnej lode, ktorá odráža roj letiacich asteroidov. Vesmírnu loď ovládaš  posúvaním doľava a doprava a tvojou úlohou je odraziť čo najviac asteroidov, aby si získal čo najviac bodov. Ak niektorý z asteroidov neodrazíš, dole zasiahne komunikačný satelit, veľmi dôležitý pre celú planétu. Ty kvôli tomu prídeš o jeden z troch životov.

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov cukríkov

Ostrov cukríkov

Našou úlohou je kŕmiť farebné postavičky PEZ rovnakou farbou cukríkov ako sú ony samy. Hladné figúrky prichádzajú čím ďalej tým rýchlejšie a aj my musíme rýchlo klikať na správnu farbu cukríkov.

Na odomknutie použi jahodový kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov zábavy

Ostrov zábavy

Najskôr si vyberieme jedno zo šiestich druhov ovocia, v ktoré sa chceme premeniť, potom zamierime fotoaparát v mobile na našu tvár a stlačíme spúšť. A keď urobíme poriadnu grimasu, začne tá pravá zábava.

Na odomknutie použi citrónový kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov lián

Ostrov lián

Vidíme prvú figúrku, ktorá visí hore nohami a podáva nám ruku. Našou úlohou je kliknúť v pravý čas tak, aby sa mohla chytiť ďalšia figúrka práve v okamihu, keď sa okolo nej liana rozkýva.

Na odomknutie použi mangový kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov módy

Ostrov módy

Našou úlohou je obliecť postavičku tak, aby bola nielen krásna, ale aj zábavná. Začneme oblečením, potom vyberieme okuliare a nakoniec niečo na hlavu. Výsledok môžeme uložiť alebo nazdieľať na sociálne siete.

Na odomknutie použi malinový kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Ostrov staviteľov

Ostrov staviteľov

V tejto hre sa budeme snažiť postaviť čo najvyššií múr z tehličiek cukríkov. Približujúce sa cukríky musíme zastaviť v správny okamih, aby tehličky sedeli presne na sebe. Ak postavíte rad nepresne, tehličky zmiznú.

Na odomknutie použi čerešňový kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Dobrodružný ostrov

Dobrodružný ostrov

Pripravte si ostrý zrak, perfektnú pamäť a presnú mušku. Budeme opakovať poradie praskajúcich farebných balónikov, ktoré sa postupne zobrazujú. Hra bude stále rýchlejšia a dlhšia na zapamätanie.

Na odomknutie použi pomarančový kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Skákací ostrov

Skákací ostrov

Na tomto ostrove na nás čakajú dve figúrky, ktoré točia švihadlom a našou úlohou je ovládať ďalšie figúrku a snažiť sa urobiť čo najviac preskokov. Ale pozor! Otáčanie sa zrýchľuje a občas zmení rytmus.

Volná hra - nepotřebujete kód

Pozri sa na video

 

 

PEZ Play - Foto modul

Foto modul

Na displeji vidíme foto miesta, kde sa práve nachádzame a v ňom figúrku PEZ. Tú môžeme rôzne posúvať, otáčať alebo zväčšovať. Až si figúrku vyladíme, môžeme ju vyfotiť a zdieľať na sociálnych sieťach.

Volná hra - nepotřebujete kód

Pozri sa na video

 

 

Angry birds - minihra

Angry birds - minihra

Presne v okamihu, kedy mal v kinách premiéru film Angry Birds, vydal PEZ rovnomennú minihru. Na všetkých troch figúrkach naštvaných vtákov, ktoré sú v predaji, nájdete špeciálny kód, ten naskenujete do aplikácie minihier a otvoria sa vám tým nové levely. Každá figúrka má jedinečný kód, ktorý ju privedie k životu.

Na odomknutie použi kód z dávkovača

Pozri sa na video

 

 

Transformers - minihra

Transformers - minihra

Nový diel filmu zo série Transformers ešte ani nezamieril do kín, ale dávkovače PEZ s postavičkami Bumblebee, Optimus Prime a Grimlock sú už v predaji. Tentoraz však budú Transformeri vyzbrojení veľmi zvláštnym doplnkom, špeciálnym kódom, ktorý otvára úplne nové dimenzie. Jednoducho stiahnite bezplatnú aplikáciu PEZ Play, naskenujte kód z dávkovača a nechajte rozbehnúť zábavu.

Vzrušujúci pretek na vás už čaká, musíte sa v ňom vyhnúť prekážkam, zatiaľ čo hra neustále zrýchľuje. Na pretekárskej dráhe sa objavujú tiež cukríky PEZ - čím viac ich nazbierate, tým viac bodov získavate. Na konci hry sa vďaka rozšírenej realite môžete spolu s vybraným Transformerom spoločne vyfotiť!

Na odomknutie použi kód z dávkovača